ukrinform.ua

Україна направить позов до Росії через активи "Чорноморнафтогазу" в анексованому Криму - Демчишин

  Мін'юст України готує позов до Росії за активами великого газодобувача на шельфі Чорного моря - компанії "Чорноморнафтогаз", над якою Україна втратила контроль навесні 2014 року після анексії Росією Криму. 

  У Верховній Раді міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що після анексії Росією Криму Україна втратила газ, що видобувається "Чорноморнафтогазом", в обсязі близько 1,5 млрд кубометрів на рік. Про це повідомляє "УНІАН".

  Демчишин наголосив: "Я знаю, що Мін'юст готує позов до Російської Федерації, до якого входять претензії за "Чорноморнафтогаз" та активи, які перебували в Чорноморському басейні. Це будуть величезні суми".

  Як відомо, "Чорноморнафтогаз" входить до складу НАК "Нафтогаз України" і спеціалізується на розвідці і видобутку нафти і газу в акваторії Чорного і Азовського морів. Нині на балансі "Чорноморнафтогазу" знаходиться 17 родовищ, з яких 11 газових, 4 газоконденсатних і 2 нафтових. Сумарні запаси всіх родовищ на сьогодні становлять: по природному газу – 58,56 млрд кубометрів, по газовому конденсату – 1231 тис. тонн, по нафті – 2530 тис. тонн.

  Як повідомляв 5.ua, 19 березня 2014 року бурові установки "Чорноморнафтогазу" в Криму були захоплені озброєними людьми.

  Попередній матеріал
  У Києві затримали групу здирників на чолі з підполковником контррозвідки
  Наступний матеріал
  Гецадзе: Відкриття майнових реєстрів не зменшить корупцію в Україні
  Теги:
  Loading...