meclis.org

У низці країн світу відкриють центри кримських татар

  Центри кримських татар у цих країнах будуть координувати роботу їхньої діаспори.

  Про це розповів глава Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров під час зустрічі із кримчанами у Львові, пише "Крим.Реалії".

  Він наголосив, що кримські татари мають активізуватися у всьому світі, аби сприяти поверненню окупованого півострова під контроль України. Зі слів Чубарова, вони мають чинити тиск на уряди своїх країн для посилення санкцій проти країни-агресора.

  "Для того, щоб координувати цю діяльність, ми дійсно працюємо на відкриттям деяких таких центрів Конгресу і Меджлісу, вони будуть об’єднані в деяких країнах. Ми почали це робити з Вашингтона, і в Нью-Йорку у нас будуть люди. Другий крок – це Брюссель і Варшава. Також Анкара, це зрозуміло", - повідомив він.

  Також глава Меджлісу акцентував на тому, що кримськотатарська та українська діаспори мають діяти спільно: "Ми цю роботу бачимо з українською діаспорою. У Польщі і Канаді ми її робимо уже вдвох". 

  Нагадаємо, нещодавно учасники II Всесвітнього Конгресу кримських татар закликали світову громадськість і міжнародні організації визнати дії Росії відносно кримськотатарського народу геноцидом. 

  Попередній матеріал
  У Польщі проходить референдум, на якому громадяни мають визначитися з трьох питань
  Наступний матеріал
  На Луганщині боєць ЗСУ вижив після підриву на розтяжці - і навіть відмовився від госпіталізації
  Теги:
  Loading...