Глава МЗС РФ назвав Порошенка кращим шансом, який є зараз у Києва fraza.ua

У МЗС РФ образилися на продовження європейських санкцій проти Криму: "Це дискримінація!"

  У Міністерстві закордонних справ РФ заявили, що продовження санкцій проти анексованого Криму не змінить позицію Росії.

  Про це йдеться в коментарі МЗС РФ у зв'язку з продовженням Євросоюзом санкцій проти Криму, текст якого є в розпорядженні УНІАН.

  "Крим і Севастополь є невід'ємною частиною Російської Федерації. Пора прийняти це як данину, яку неможливо змінити методами економічного і політичного шантажу. "Санкційна" тактика тиску щодо Росії є абсолютно безперспективною - помилково сподіватися, що вона змусить нас поступитися національними інтересами і принциповою позицію з ключових питань", - йдеться в повідомленні.

  На думку російського зовнішньополітичного відомства, ці обмеження є нічим іншим, як спробою ЄС "покарати" жителів півострова, які зробили в ході референдуму вільний вибір на користь возз'єднання з Росією".

  Стверджується, що відповідно до положень міжнародного права абсолютно неприпустимою є дискримінація "кримчан і севастопольців за політичною і територіальною ознакою".

  Як відомо, днями ЄС продовжив санкції проти Криму, які включають туристичну, транспортну, економічну, банківську ізоляцію півострова.

  Попередній матеріал
  Переговори у Женеві щодо вирішення конфлікту в Ємені закінчилися безрезультатно
  Наступний матеріал
  Американський провайдер платежів Stripe вийшов на ринок ЄС
  Теги:
  Loading...