фото Facebook/Nariman Dzhelalov

У Криму затримали вбивцю двох кримських татар

  В окупованому Криму затримали вбивцю кримських татар, які загинули напередодні.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Меджлісу Наріман Джелалов. "Як повідомили сьогодні вранці, вбивцю затримали. За останньою інформацією, конфлікт між вбивцею і молодими хлопцями розгорівся через дівчину", - йдеться у повідомленні.

  Джелялов наголосив, що зараз на півострові, враховуючи вкрай тривожну ситуацію в кримському суспільстві, особливо серед кримських татар, причинами якої виступають незадоволення політичною ситуацією, міжнаціональними відносинами, роботою, зарплатою, рівнем життя і навіть поганими дорогами, страх за власну безпеку і побоювання за рідних і близьких, свою частку відповідальності за які несе і влада, вірогідність конфліктних ситуацій навіть на побутовому рівні, зростає.

  Проте, за його словами, "деякі кримські "державники" не утрималися від політизації, акцентувавши увагу громадськості на українському громадянстві злочинця, прагнучи тим самим відмазати владу від події. Як кажуть, на злодієві й шапка горить. Адже ніхто з офіційних представників громадськості прямо не звинувачував владу в цьому злочині".

  Нагадаємо, вчора, 29 серпня, в окупованому Криму знайшли двох зниклих кримських татар зі слідами від ножових поранень.

  Попередній матеріал
  Бойовики планують провокаційні обстріли шкіл на 1 вересня - Лисенко
  Наступний матеріал
  Штайнмаєр прибув із неоголошеним візитом до Афганістану
  Loading...