ipress.ua

У Криму продовжать продавати овочі та фрукти, заборонені окупантами

  Попри закон, підписаний російським президентом Володимиром Путіним, "про знищення продуктів, що прибувають з країн, які підтримують санкції", на ринках окупованого Криму продовжують торгувати імпортними овочами та фруктами.

  Про це повідомляє "Крим.Реалії". Як зазначається, за 30 рублів можна придбати кілограм помідорів черрі, за 110 рублів – кілограм нектаринів, основними постачальниками яких є країни Європи.

  Підприємці припускають, що такі партії товару могли завезти на півострів ще до початку знищення продуктів. "Місцевий нектарин зараз дозріває і ось-ось має з'явитися у продажу. Але в Криму він невеликий, а це – імпортний. Він довго зберігається, тому що його обробляють спеціальним консервуючим газом. Швидше за все, його завезли ще до всіх цих подій зі знищенням", – розповів один з підприємців. Він також додав, що з місцевих фруктів на кримських ринках зараз в основному персик, виноград і слива, вирощені на великих господарствах.

  Зазначимо, що нещодавно в Керчі знищили партію нектаринів вагою 4,4 тонни. Це була вже друга акція зі знищення в Криму продуктів з європейських країн. Нагадаємо, що перед тим в Армянську знищили партію овочів з Євросоюзу.

  Раніше президент Росії Володимир Путін оголосив 6 серпня днем початку процедури знищення "санкційних" продуктів, що імпортуються з країн Євросоюзу. У свою чергу, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив знімати на відео процес знищення "санкційної" сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства.

  Попередній матеріал
  Правоохоронці схопили в Харкові членів злочинного угруповання
  Наступний матеріал
  До Дніпропетровської лікарні ім. Мечникова доправили 30 тяжко поранених бійців
  Теги:
  Loading...