intertelecom.ua

У Криму окупаційна влада дискримінує тих, в кого нема російського паспорта - правозахисник

  Громадяни України, які живуть в анексованому Росією Криму і не прийняли російське громадянство, постійно стикаються із проявами дискримінації.

  Про це на конференції "Київський діалог" повідомили правозахисники Ольга Скрипник та Сергій Заєць, передає видання "Крим.Реалії".

  "Люди, які не мають російського паспорта, отриманого у Криму, - у них обмежений доступ до медичних послуг, особливо якщо ми говоримо про безкоштовне медичне обслуговування. У нас є приклади, коли в заявах чітко сказано, що особи без російського громадянства не мають доступу до деяких послуг. Крім цього, є проблема з терапією для наркозалежних, оскільки в Росії немає такої терапії, яка була в Україні", – повідомила Скрипник.

  За її словами, ще однією проблемою, з якою доводиться стикатися кримчанам без російського паспорта, є працевлаштування.

  "Є оголошення про працевлаштування, і людей, які не мають російських паспортів, а такі є, вони принципово не беруть, або люди, які написали так звану відмову від російського громадянства, вони також дискримінуються у працевлаштуванні", – повідомила правозахисник.

  Нагадаємо, 7 жовтня помічниця державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд заявила, що санкції щодо Криму будуть діяти, доки півострів не повернуть Україні.

  Попередній матеріал
  На Луганщині виявлено схрон із протитанковими гранатометами, тротилом і детонаторами
  Наступний матеріал
  За останні сто років Україна пройшла через вбивства мільйонів, і половина цих злочинів відбулася завдяки системі – представник місії ЄС
  Теги:
  Loading...