kerch.com.ru

У Керчі знову понівечили графіті з Путіним

У Керчі невідомі знову зіпсували портрети президента Росії.

Про це повідомляє видання "Крим.Реалії".

Цього разу невідомі розмалювали великі графіті із зображенням російського президента, які розташовувалися на житловому будинку, а також на стіні колишнього літнього кінотеатру в районі міської набережної, і вздовж дороги навпроти храму Іоанна Предтечі.

У повідомленні йдеться, що на одному з портретів Путіну домалювали хрест, на іншому додали нецензурний напис синьою фарбою.

Зафарбовувати зіпсовані портрети комунальники почали ще вдень у вівторок 20 жовтня.

На міських форумах і в соціальних мережах по-різному ставляться до дій як невідомих, так і авторів самих портретів. Деякі користувачі вважають це вандалізмом, за який потрібно карати, інші пропонують замість Путіна намалювати на стінах портрети відомих акторів, поетів, або ж просто види природи.

Деякі містяни зізнаються, що не розуміють, навіщо в місті стільки портретів російського президента.

"А якщо довести ситуацію до абсурду і розмалювати портретами всі будинки Керчі, всі білборди обвішати цими портретами? Це все лише уявна гіперболізація явища, але цікаво, що тоді восторжествує - патріотизм чи все той же ідіотизм?", - пише містянин.

kerch.com.ru

Нагадаємо, 14 вересня у Керчі рекламний щит із пропагандистським написом і портретом чільника РФ заляпали чорною фарбою по усій ширині.

Попередній матеріал
Сьогодні продовжиться відведення озброєння на Маріупольському напрямку – штаб АТО
Наступний матеріал
На українсько-польському кордоні виявили понад 3,6 тис. прихованих пачок сигарет
Теги:
Loading...