Ердоган
Ердоган trend.az

Туреччина не визнає і не визнаватиме анексію Криму, а також підтримуватиме кримських татар - Ердоган

  Туреччина не визнає зараз і не визнає в майбутньому незаконної анексії півострова Крим.

  Про це у привітанні до учасників II Всесвітнього Конгресу кримських татар, який проходить в Анкарі (Туреччина), заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, пише "Інтерфакс-Україна".

  "На жаль, упродовж історії право кримськотатарського народу на гідне, вільне життя у світі на своїй батьківщині було перервано колективною депортацією і репресіями. І сьогодні ми є свідками незаконної анексії Криму і подій, що викликають співчуття. В цей складний час ми не повинні забувати, що успіх і ключ до перемоги полягає в збереженні єдності і згуртованості", - зазначив турецький президент.

  Для Туреччини основним пріоритетом у кризовому становищі України є безпека кримських татар і запевнив, що для подолання репресій і пригноблення, кримськотатарського народу.

  "Особливо хочу наголосити, що до сьогоднішнього дня в цьому питанні кримські татари продемонстрували справжню стійкість і витримку. Аналогічної позиції очікую і надалі. Туреччина не визнає і не визнає анексію Криму", - йдеться у вітанні Ердогана.

  У свою чергу, прем'єр-міністр Турецької республіки Ахмет Давутоглу у привітанні до учасників конгресу констатував триваючу репресивну політику щодо кримських татар в анексованому Криму і зазначив, що Туреччина привертатиме увагу міжнародної спільноти до цієї проблеми.

  Нагадаємо, Росія анексувала Крим торік у березні. Україна і Захід не визнають цього і вважають півострів українською територією. В той же час в Україні з'явилася ідея організувати на кордоні з Кримом мусульманський батальйон.

  Попередній матеріал
  Всесвітній конгрес кримських татар просить світ визнати політику РФ геноцидом - звернення
  Наступний матеріал
  Бізнес-омбудсмен в Україні хоче підписати меморандум про співпрацю з Генпрокуратурою та іншими силовими структурами
  Теги:
  Loading...