atributia.ru

Турчинов: "Питання Криму" можна розв’язати лише виведенням військ і флоту РФ

  Голова РНБО назвав Крим "каменем, який швидко тягне Росію на дно".

  Питання Криму може бути закритим лише після повного звільнення півострова від окупаційних військ. Так прокоментував секретар РНБОУ Олександр Турчинов заяву очільника МЗС РФ Сергія Лаврова щодо "закриття Росією питання Криму". Про це сьогодні, 9 липня, повідомляє прес-служба Ради нацбезпеки.

  За словами посадовця, Сергій Лавров, як і все керівництво РФ, мріє про закриття "питання Криму", однак "це питання може бути закрите тільки після припинення окупації та виведення всіх російських військ з півострова".

  Чільник РНБО також наголосив: "Російський військово-морський флот також має залишити Севастополь через грубе порушення Угоди про його розміщення. А повністю "питання Криму" може бути вирішене лише після відновлення всієї системи української влади в АР Крим".

  "Керівництву Росії треба зрозуміти, що вкрадене треба повертати, і жодна країна, яка поважає себе, не співпрацюватиме зі злочинцями та крадіями. Крим став для Росії каменем, який швидко тягне її на дно", – вважає Турчинов.

  Нагадаємо, голова МЗС Латвії Едгар Рінкевичс заявив, що ситуація з Кримом – це "заморожений російсько-український конфлікт", який немає швидкого вирішення, але знімати його з міжнародного порядку денного в Європі не сміють.

  Попередній матеріал
  Модернізовані танки Т-80 невдовзі з'являться в зоні АТО - "Укроборонпром"
  Наступний матеріал
  Уряд має намір вкласти у розвиток Чорнобильської зони 135 млн грн
  Теги:
  Loading...