5 канал

Технічні параметри "Радіо Крим.Реалії" дозволяють передавати сигнал і в Росію - керівник "Крим.Реалії"

  Наразі сигнал "Радіо Крим.Реалії" передається на півдні та сході України, а також, ймовірно, на північному Кавказі – у Ростовській області та Краснодарському краї Росії.

  Про це повідомив керівник кримського проекту "Радіо Свобода" "Крим.Реалії" Володимир Притула на прес-конференції Міністерства інформаційної політики щодо другого етапу відновлення кримського радіомовлення: презентація "Радіо Крим.Реалії". 

  "В нашому проекті працюють кримські журналісти, переважна більшість – це кримчани, які працюють в Києві, які були змушені виїхати за межі півострова під тиском. Частина наших колег працює у Криму, дехто з них фактично працює нелегально під жорстким тиском, але тим не менше, нам вдається отримувати інформацію, і ця інформація стає доступною", - сказав він.

  Притула також додав: "Цей радійний проект транслюється на середніх хвилях, передавач стоїть на півдні України, і його сигнал отримують фактично в усьому Криму, за винятком південного узбережжя. Але сьогодні нам повідомили, що чули, хоч і не дуже в хорошій якості, наші передачі в Алушті... зворотня інформація надходить, що нас слухають".

  За його словами, поки що інформація про те, що "Радіо Крим.Реалії" слухають на північному Кавказі, не підтверджена, але технічні параметри дозволяють передавати сигнал до Ростовської області та Краснодарського краю Росії.  "Сигнал отримують по всьому півдню України, по Сходу України, і на північному Кавказі –Ростовська, Краснодарський край Росії. Поки що ми не маємо підтвердження, але за технічними параметрами сигнал має доходити й туди, тому інформацію про Крим отримуватимуть і росіяни", - сказав він.

  Нагадаємо, від учора, 21 вересня, кримчани зможуть слухати "Українське радіо".

  Попередній матеріал
  На Харківщині СБУ блокувала контрабанду з Росії на понад 3 млн грн
  Наступний матеріал
  Україна та НАТО підписали низку документів про співпрацю
  Теги:
  Loading...