5.ua

Ситуація в окупованому Криму є надзвичайно складною - Парубій

Ситуація в окупованому Криму є надзвичайно складною як з економічної точки зору, так і через внутрішні конфлікти.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій, коментуючи заяву Путіна про те, що зовнішні сили хочуть дестабілізувати ситуацію в Криму.

"У нас є дуже чіткі дані з приводу надзвичайно важкої ситуації, економічної ситуації в Криму. Є інформація про те, що заборгованість по заробітній платі є просто величезною. Що йдуть і скорочення, і зменшення заробітних плат. І, звичайно – це викликає величезне невдоволення в рядових людей. Навіть тих, які, можливо, вірили, що з приходом Росії впаде з неба просто манна небесна і вони будуть жити, як у раю. І, звичайно, сьогодні є багато передумов для незадоволення поміж рядових громадян. Почалися конфлікти між кримінальними проросійськими кланами, які починають між собою воювати", - заявив Парубій.

"Ключовим фактором дестабілізації на окупованій території і є окупаційна влада. Це і є ключовий чинник дестабілізації", - наголосив він.

Крім того, перший заступник голови ВР заявив, що серпневі активні бойові обстріли з боку бойовиків свідчать про їхню мету виявити слабкі місця ЗСУ.

Повний текст інтерв'ю із Андрієм Парубієм читайте сьогодні в рубриці ІНТЕРВ’Ю.

Попередній матеріал
Внаслідок обстрілу бойовиками Мар'їнки четверо українських бійців зазнали поранень
Наступний матеріал
Місцеві вибори на частині територій Донецької області пройдуть майже на місяць пізніше, ніж у інших областях
Теги:
Loading...