kommersant.ru

Сина Джемілєва незаконно етапували до Астраханської області

  Сина лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Хайсера, засудженого в Росії за ненавмисне вбивство, незаконно етапували до Астраханської області.

  Про це повідомив адвокат Джемілєва Микола Полозов у Twitter. "Хайсера Джемілєва етапували в Астраханську область. Везуть через Армавір. Відстежуємо його переміщення", - написав він.

  Адвокат стверджує, що відповідно до російського законодавства, Хайсер Джемілєв повинен бути в колонії за місцем проживання - в Криму, або за місцем винесення вироку - в Краснодарському краї. Причиною того, що сина Мустафи Джемілєва відправили в інший регіон, Полозов назвав "відповідь російської влади на політичну діяльність його батька".

  Нагадаємо, на початку червня російський суд звинуватив Хайсера Джемілєва у ненавмисному убивстві, яке мало місце в українському Криму ще до окупації, і яке вже розглянула українська Феміда. Спочатку справу про вбивство розслідували правоохоронні органи України, а після окупації Криму затриманого незаконно вивезли до Росії, а справу взяв до розгляду Краснодарський крайовий суд. Через тиждень його засудили до п'яти років ув'язнення. Одночасно справа розглядалася в українському суді – там Джемілєва засудили до трьох років і 8 місяців позбавлення волі.

  Попередній матеріал
  Нова поліція Харкова у першу ніч патрулювання розкрила вбивство
  Наступний матеріал
  Помер український репер Ларсон
  Теги:
  Loading...