5 канал

Слободян: Жодних переміщень російських військових і техніки з боку окупованого Криму не спостерігається

Сьогодні вночі та вдень жодна вантажівка не перетнула межу України з тимчасово окупованою територією Кримського півострова.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомив речник Держприкордонслужби України Олег Слободян.

"У нас немає жодної інформації, яка б підтверджувала те, що якісь "зелені чоловічки" направляються в наш бік, в бік материкової України. І власне ця інформація є не зовсім логічною, тому що ці акції відбуваються на території материкової України, і будь-яким "чоловічкам" для того, щоб проїхати до місця проведення акцій, фактично треба перетнути контрольні пункти в'їзду/виїзду, а там знаходимося ми, знаходяться й активісти. Це нелогічно і нереально практично зробити", - сказав він.

За його словами, жодних переміщень російських військових чи техніки з боку окупованого Криму не спостерігається. "Тим більше ми не спостерігаємо будь-якого переміщення озброєння чи озброєних людей, принаймні в тій зоні видимості, в якій це ми можемо спостерігати", - зауважив Слободян. 

Речник Держприкордонслужби також підтвердив інформацію, що сьогодні вночі і вдень, 21 вересня, жодна вантажівка не перетнула межу України з тимчасово окупованою територією Кримського півострову.

Нагадаємо, учора, 20 вересня, розпочалася "продовольча блокада" Криму. 

Попередній матеріал
У Дніпропетровську при спробі підриву мосту затримали ворожих диверсантів (відео)
Наступний матеріал
Патріарх Московський Кирило переконує росіян у користі санкцій
Теги:
Loading...