фото Крим.Реалії

Севастопольці погрожують самостійно зносити незаконні забудови на пляжах

  Городяни мітингували проти забудови місцевих пляжів і заявили про готовність самостійно зносити забудови у випадку подальшої бездіяльності окупаційної "влади".

  В неділю, 7 червня, У Севастополі відбувся мітинг проти забудови міських пляжі, повідомляє "Крим.Реалії". Акцію на центральній площі парку Перемоги організувала ініціативна група на чолі з координатором севастопольського відділення "національно-визвольного руху Росії" Анатолієм Маретою та головою громадської організації з екологічного та архітектурно-містобудівного громадського контролю "Золотий перетин" Іваном Комеловим. Громадським діячам вдалося заручитися підтримкою членів місцевого парламенту: на зборах виступив депутат Ігор Соловйов.

  Мітинг прийняв резолюцію, де зазначено, що громадяни протестують проти будівництва апартаментів у районі парку Перемоги, бухти Омега, а також так званого Солдатського пляжу. За словами мітингувальників, ці об'єкти заморозили після політичних подій у лютому-березні 2014 року, однак зараз забудовник відновив свою активність.

  Мітингувальники виступають за мирне знесення незаконних забудов, однак у тому випадку, якщо місцева окупаційна "влада" належним чином не відреагує на вимогу севастопольців, то готові протестувати у більш рішучій формі - аж до самостійного знесення споруд. Організатори мітингу пообіцяли, що займуться усіма незаконними будівництвами в районі морського узбережжя, в тому числі і в районі мису Фіолент.

  Попередній матеріал
  Українські дзюдоїсти здобули три медалі на Кубку Європи
  Наступний матеріал
  Внаслідок російського мінометного обстрілу поранений український боєць - Москаль
  Теги:
  Loading...