kaluga24.tv

СБУ заборонила в'їзд до України французьким депутатам, які відвідали Крим

  Служба безпеки заборонила на три роки в’їзд на територію України десятьом депутатам Національних зборів та Сенату Франції.

  Як повідомляє прес-служба СБУ, їхня поїздка до анексованого Росією Криму у липні поточного року без згоди української сторони та всупереч "Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №367 від 4 червня 2015 року, є деструктивним кроком. Такі дії громадян Франції суперечать інтересам забезпечення національної безпеки та посягають на державний суверенітет і територіальну цілісність України.

  Зокрема, під заборону потрапили: Нікола Дюїк і Жак Міар (члени комісій з питань національної оборони і закордонних справ відповідно), сенатор Ів Поццо ді Борго (заступник голови комісії у закордонних справах Сенату), члени правоцентристської партії Ніколя Саркозі "Республіканці" і по одному - від центристів і лівих сил.

  Як повідомляв 5.ua, міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус заявляв, що ця поїздка є "шокуючою" і порушує міжнародне право.

  Попередній матеріал
  Порошенко призначив гранти 10 докторам наук та 30 молодим вченим
  Наступний матеріал
  У столичних аеропортах і на вокзалі змінять особовий склад прикордонників
  Теги:
  Loading...