фінансування терооризму firtka.if.ua

СБУ заблокувала схему переведення 200 млн державних коштів кримській компанії

  Співробітники Служби безпеки України запобігли виведенню до тимчасово окупованого Криму понад 200 мільйонів державних коштів з електроенергетичної галузі.

  Як повідомляє прес-служба СБУ, на момент анексії АР Крим державне підприємство "Енергоринок" мало заборгованість на цю суму перед однією з кримських енергокомпаній. Згодом постановою Кабінету міністрів України перерахування державних коштів підприємствам, що розташовані в тимчасово окупованому Криму, були заборонені.

  Використовуючи фіктивні договори, кримські підприємці передали борг одній з українських енергокомпаній, з якою мали спільного власника. Остання, через механізм примусового стягнення за судовими рішеннями, намагалася отримати кошти з ДП "Енергоринок". Потім гроші планувалося спрямувати на рахунки кримської компанії. Співробітники спецслужби зібрали та надали документи, які унеможливили прийняття необґрунтованих судових рішень у цій справі.

  Нагадаємо, нещодавно правоохоронці заблокували ввезення на тимчасово окуповану територію Донецької області понад 1 млн російських рублів. У водія легковика на блокпосту "Гнутово" окрім грошей знайшли 23 картки різних банківських установ, а також чотири сім-карти українських мобільних операторів.

  Попередній матеріал
  Мазепа: Жодного обстрілу з боку бойовиків сьогодні не зафіксовано
  Наступний матеріал
  Медведєв дав розпорядження будувати залізницю в обхід України
  Теги:
  Loading...