Днепр Вечерний

Путін планує завершити будівництво Керченського мосту в анексований Крим до 2018 року

  Президент Росії Володимир Путін хоче звести Керченський міст до окупованого Криму до 2018 року, залучивши фінанси інвесторів.

  Про це повідомляє УНІАН.

  "Очевидно, що морські порти Криму зможуть повноцінно працювати лише тоді, коли буде побудований міст через Керченську протоку, й дуже розраховую на те, що терміни будівництва буде дотримано. Наприкінці 2018 року цей стратегічний об'єкт повинен бути зданий", - сказав Путін на нараді з питання розвитку транспортної інфраструктури півдня Росії.

  Він зазначив, що будівництво Керченського мосту і загалом розвиток залізничної та іншої транспортної інфраструктури "півдня Росії" потребує значних фінансових вкладень.

  "Між тим наші бюджетні можливості як завжди – вони завжди і скрізь обмежені, тому потрібно думати, як стимулювати ці додаткові інвестиції, одночасно підвищити відповідальність інвесторів за взяті на себе зобов'язання, щоб розпочаті проекти не перетворювалися на довгобуд, збільшення витрат, подорожчання будівництва", - заявив російський президент.

  Нагадаємо, навесні в окупованому Криму на околиці Керчі розпочався підготовчий етап з будівництва Керченського мосту. Водночас роботи з будівництва мосту вже йдуть на узбережжі Краснодарського краю і косі Тузла.

  Попередній матеріал
  Липень 2015 року визнали найспекотнішим за всю історію спостережень
  Наступний матеріал
  Жодних переслідувань працівників прокуратури всередині відомства немає – Карпунцов
  Теги:
  Loading...