deliverable.wordpress.com

Путін із Медведєвим сьогодні приїдуть до окупованого Криму

  Російський президент Володимир Путін разом із прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим сьогодні, 17 серпня, приїдуть на окупований півострів.

  Путін має намір провести в Ялті засідання президії Державної ради, присвячене розвитку туризму у Росії, повідомляє "Радіо Свобода".

  "Основними темами заходу стануть пріоритетні напрямки розвитку внутрішнього туризму як каталізатора соціально-економічного розвитку регіонів Росії і, зокрема, Криму", - ідеться в повідомленні прес-служби Кремля.

  Крім того, відвідати окупований півострів має намір і прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв. Прес-служба російського уряду повідомляє, що він має намір відвідати в кримському селі Стерегуще так званий "Всеросійський молодіжний освітній форум "Таврида" і зустрітися з учасниками заходу.

  Як зазначає видання, уперше цей форум провели на півострові минулого року, коли Крим уже був анексований Росією. Серед учасників заходу також вказані міністр освіти і науки Росії Дмитро Ліванов, керівник Федерального агентства у справах молоді Сергій Поспєлов.

  Нагадаємо, нещодавно в Криму з'явилося графіті із зображенням косого Путіна і білборд, розташований серед купи сміття.

  Попередній матеріал
  Руслан Кавацюк: Біля Луганська був набагато більший котел, ніж іловайський, але там ЗСУ зуміли прорвати оточення
  Наступний матеріал
  Бойовики обстріляли з танків Золоте на Луганщині
  Теги:
  Loading...