5.ua

"Путін був похований тоді, коли зруйнував міжнародне право і приєднав до Росії Крим" – Портніков

Зі слів експерта, політик, який порушує норми міжнародного права і повоєнні домовленості, "підписує смертний вирок не тільки собі, але й державі".

Про це журналіст Віталій Портніков сказав в четвер, 1 жовтня, в ефірі "5 каналу".

"Путін був похований тоді, коли він зруйнував міжнародне право і приєднав до Росії Крим. Усі розмови про Путіна як про живу політичну людину – це дуже дивні розмови. Путін може, звичайно, якось діяти у своїй агонії, убивати людей, кудись надсилати літаки, але в принципі – це все дії покійника", - переконаний він.

Портніков вважає, що режим президента РФ з часом призведе до розпаду Російської Федерації: "Людина, яка демонтує Ялтинській світ і ставить під сумнів міжнародне право таким чином підписує смертний вирок не тільки собі і своєму режиму, але й цій державі, яка фактично сьогодні є звичайнісіньким міжнародним правопорушником і, думаю, піде у небуття (у своїй нинішній конфігурації) разом із політичним режимом Путіна". 

Нагадаємо, нещодавно у Верховній Раді зареєстрували законопроект про блокаду тимчасово окупованих територій Криму й частини Донбасу.

Попередній матеріал
У США внаслідок стрілянини у коледжі загинуло 13 людей
Наступний матеріал
До Полтави повернулися бійці 8-ї автосанітарної роти
Теги:
Loading...