Меджліс_ joinfo.ua

Псевдопрокурор Поклонська заборонила пресі вживати слово "Меджліс"

  Кримські медіа отримали офіційного листа від окупаційної "прокуратури" з твердженням, що Меджлісу начебто не існує, тож це слово вживати не можна.

  Подробиці інформаційного листа на адресу провідних ЗМІ Криму і Севастополя оприлюднив місцевий сайт ForPost. За даними видання, вказівку надіслало так зване "міністерство внутрішньої політики інформації та зв'язку республіки Крим", якому, у свою чергу, подібну вказівку надала псевдопрокурор Наталія Поклонська. Остання заявила, що офіційно зареєстрованих організацій у Криму і Севастополі зі словами "Меджліс" "Управління Меджлісу", "Меджліс кримськотатарського народу" не значиться за законами окупаційної влади, тому їх начебто не існує.

  Поклонська провела ґрунтовне дослідження і виявила, що організації під назвою "Меджліс" існують у Татарстані і в Москві (Регіональна громадська організація "Меджліс татарських мурз Республіки Татарстан" та Регіональний благодійний громадський фонд допомоги народам мусульманської культури та інших етнічних меншин "Меджліс", м. Москва), а у Криму таких начебто немає.

  Ґрунтуючись на цих висновках Поклонської, "міністерство внутрішньої політики інформації та зв'язку" наполегливо порекомендувало засобам масової інформації Криму та Севастополя "припинити використання в новинних сюжетах, статтях та інтерв'ю найменування або частин найменування неіснуючих організацій".

  Нагадаємо, 20 вересня активісти розпочали "продовольчу блокаду" Криму.

  Попередній матеріал
  У Берліні поліція обшукує мечеті
  Наступний матеріал
  Сьогодні міністри ЄС обговорять міграційну кризу
  Теги:
  Loading...