Поклонська
Поклонська відкриті джерела

Псевдопрокурор Поклонська подала позов про заборону Меджлісу

Такі дії "прокурор" пояснила "численними зверненнями від кримськотатарського населення з проханням визнати протиправною і провокаційною діяльність цієї організації".

Так звана "прокурор" анексованого Криму Наталія Поклонська заявила про те, що подала позов до так званого "Верховного Суду Республіки Крим" про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу. Про це Поклонська повідомила у своєму Facebook у понеділок, 15 лютого.

За її словами, позов вона направила на підставі ст. 9 Федерального закону "Про протидію екстремістської діяльності". Копію заяви Поклонська вручила заступнику голови Меджлісу Наріману Джелялову.

Скріншот веб-сторінки

"Останнім часом до прокуратури Республіки Крим надходять численні звернення від кримськотатарського населення з проханням визнати протиправною і провокаційною діяльність цієї організації, а також вжити заходів щодо заборони використання кримськотатарського національного прапора злочинцями, які здійснюють блокади і диверсії проти багатонаціонального населення Республіки Крим", - написала так звана "прокурор".

Нагадаємо, тогоріч псевдопрокурор Поклонська заборонила пресі вживати слово "Меджліс". Так кримські медіа отримали офіційного листа від окупаційної "прокуратури" з твердженням, що Меджлісу начебто не існує, тож це слово вживати не можна.

Попередній матеріал
У Туреччині не відбувається ніякої мобілізації, все спокійно – політолог
Наступний матеріал
Заяву про відставку Каська ще не підписали
Теги:
Loading...

Глава Меджлісу Рефат Чубаров закликав країни Балтії і Білорусі підтримати блокаду Росії

Окупанти готують в Криму теракти, у яких звинуватять Україну та Меджліс – Барієв

Меджліс просить країни-учасниці ООН захистити права кримських татар в окупованому Криму