vzcz.church.ua

Промову так званого "віце-прем'єра" Криму на конференції ОБСЄ бойкотували майже 20 країн

  Напередодні під час спроби виступу на конференції ОБСЄ у Варшаві так званого "віце-прем'єр-міністра" Криму Дмитра Полонського українська делегація на знак протесту вийшла із зали засідань. Разом із нею залу засідань залишили іноземні делегації близько 20 країн.

  Про це повідомив голова української делегації, постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук, передає агентство "Укрінформ".

  "Як тільки Полонський взяв слово і сказав, що він представляє російську громаду Криму в Російській Федерації, це викликало протест в української делегації, і я відразу закликав головуючого на засіданні надати нам слово для того, щоб зробити заяву стосовно правил процедури. Оскільки Полонський, попри звернення головуючого, не перервав виступ, делегація України на знак протесту проти виступу людини, яка асоціює Крим з Російською Федерацією, залишила залу засідань. На знак солідарності з нами і як невизнання незаконної анексії Росією Автономної Республіки Крим, делегації багатьох країн також залишили залу засідань", - повідомив Прокопчук.

  Очільник української делегації зазначив, що йдеться про делегації США, Великої Британії, Туреччини, Чехії, Швеції, Литви, Латвії та багатьох інших країн. Він додав, що Полонському так і не вдалося завершити свій виступ, бо протест висловила делегація ЄС.

  Крім того, Прокопчук повідомив, що наприкінці засідання російська делегація висловила протест з приводу того, що Полонському не дали висловитися до кінця, і покинула залу засідання. Проте їх не підтримала жодна іноземна делегація.

  Нагадаємо, 17 вересня у звіті місії ОБСЄ зазначалося, що ситуація з правами і свободами громадян в окупованому Криму погіршується. Звіт представляє кричущі факти системних та масштабних порушень прав людини в Криму, зокрема, політично вмотивованих переслідувань учасників "Євромайдану".

  Попередній матеріал
  Skype запустив синхронний перекладач дзвінків та повідомлень
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Парижі відбудеться зустріч "нормандської четвірки" на найвищому рівні
  Теги:
  Loading...