фото vindaily.info

Прокуратура розслідує справу 8-ми офіцерів-зрадників з Криму

  Вони допомагали агресору окупувати Крим, а згодом перейшли на службу до окупаційних військ.

  Військова прокуратура розпочала розслідувати справу військовослужбовців-зрадників. Йдеться про вісьмох армійців, які після анексії Криму пішли служити до збройних сил країни-агресора, повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

  За даними правоохоронців, ще до прямої зради присязі, вони допомагали Росії дестабілізувати ситуацію на півострові. Зокрема, сприяли у проведенні підривної діяльності та захопленні військового майна. "Установлено, що згадувані військовослужбовці у період з лютого по травень 2014 року, перебуваючи на службі у військовій частині А1387, надавали іноземній державі (Російській Федерації) допомогу у проведенні підривної діяльності проти України, захопленні військового майна, що належить Збройним Силам України та перебувало на території вказаної військової частини, тобто, вчиняли дії, направлені на зниження боєготовності української армії та підрив обороноздатності України", – йдеться у повідомленні.

  Згодом вказані офіцери порушили наказ керівництва і не прибули до військової частини А2656 (м. Вінниця), вчинивши перехід на бік ворога в умовах окупації російськими військами території України. Нині ці перебіжчики служать за контрактом в авіаційній комендатурі російського Чорноморського флоту. 

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську запрацювала нова поліція
  Наступний матеріал
  Клімкін летить до Брюсселя домовлятись про безвізовий режим
  Теги:
  Loading...