Кадр із відео

Порошенко: РНБО має розглянути питання спеціального митного захисту вздовж адміністративного кордону з АРК

  РНБО проведе спецзасідання щодо Криму

  Для уточнення стратегії щодо "реінтеграції Криму в Україну" Президент Петро Порошенко доручив підготувати спеціальне засідання РНБО. Про це йдеться у зверненні Глави держави з приводу другої річниці початку опору російській окупації Криму.

  "Від Кабінету міністрів очікую детального план-графіку захисту національних інтересів України в міжнародних судах, притягнення держави-агресора до відповідальності перед Україною, як державою, та українськими приватними компаніями", - зазначив Президент.

  Крім того, додав він, уряд має внести на розгляд РНБОУ і питання щодо тимчасового режиму спеціального митного захисту вздовж лінії адміністративного кордону Херсонської області та АРК, а також енергетичну стратегію щодо Криму.

  "Міністерству оборони та Генштабу Збройних Сил України наказано подати пропозиції щодо істотного посилення військових спроможностей України на Херсонщині та вздовж усього чорноморського узбережжя. Росія значно наростила військову присутність у регіоні, завершує перетворення півострова з квітучого міжнародного курорту на велику військову базу, яка створює загрозу, в тому числі і ядерну, не лише Україні, але й всім країнам Чорноморського регіону", - зазначив Порошенко.

  За словами Президента, очевидною "є провідна роль Міністерства закордонних справ у забезпеченні політико-дипломатичних умов для повернення Криму, у підготовці вищезгаданих позовів і в збереженні режиму міжнародних санкцій проти Росії, які стали наслідком її агресії проти України в Криму та на Донбасі".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 26 лютого 2016 року, віце-президент постійного форуму ООН з питань корінних народів Олівер Лооде заявив, що однією з найбільших проблем України є відсутність плану дій з деокупації Криму.

  Попередній матеріал
  В Україні розширять перелік об'єктів для приватизації
  Наступний матеріал
  Терористи вперше за кілька днів відкрили вогонь на Луганському напрямку
  Теги:
  Loading...

  У системі ООН ніхто всерйоз не вважає росіян Криму корінним народом – Лооде

  Естонський інститут з прав людини ініціював проект, щоби посилити позицію кримських татар в ЄС - Лооде

  Заборона Меджлісу матиме негативні наслідки для Росії – представник ООН

  У Криму зможуть ув'язнити будь-якого кримського татарина, якщо Меджліс визнають терористичною організацією – Умеров

  3 березня так званий "Верховний Суд республіки Крим" розгляне позов про заборону Меджлісу

  Муждабаєв заявив про можливе закриття ATR