ukr.segodnya.ua

Побитому кримськотатарському правозахиснику відмовили в порушенні справи

  У Криму представнику Контактної групи з прав людини Емір-Усеін Куку силове відомство окупаційної влади відмовило у порушенні кримінальної справи у зв’язку із його побиттям.

  Про це повідомляє місцеве видання "Крим.Реалії". Так, згідно з інформацією, кримськотатарський правозахисник Емір-Усеін Куку в квітні цього року заявив про побої з подальшим допитом у ФСБ і обшуком його будинку в Ялті. Нині ж він на своїй сторінці Facebook продемонстрував документ із відмовою в порушенні кримінальної справи за згаданими фактами.

  "Бити перед проведенням обшуку для ФСБ – звичайна справа, абсолютно законна... Так вважає кримська поліція. Якщо вам нанесли тілесні ушкодження – відмовлять у порушенні кримінальної справи, як мені", – ідеться в повідомленні.

  За словами Куку, документ із відмовою у порушенні кримінальної справи датований 1 травня. Утім кримськотатарський правозахисник переконує, що постанова надійшла до нього 6 червня, а на самому листі датою позначено 25 травня.

  "Це все радянські хитрощі – відправити постанову майже через місяць після ухвалення... Щоб термін оскарження минув. Або навпаки, перед відправкою конверта вказали дату заднім числом. Навряд чи 1 травня начальник поліції все кинув і займався моїм питанням", – зазначив Емір-Усеін Куку, пише видання.

  У свою чергу, російські силовики свою відмову не коментують і жодних пояснень щодо затримання правозахисника та обшуку в його будинку не надали.

  Як повідомляв "5 канал", лідери "Великої сімки" одноголосно засудили анексію Криму.

  Попередній матеріал
  Київська компанія презентувала військовий броньовик "Годзіллу"
  Наступний матеріал
  Вогонь на "БРСМ" під Києвом поширюється: пожежа упритул наблизилася до нафтобази КЛО
  Теги:
  Loading...