freeSencov 5.ua

Ніхто з російських дипломатів у Києві не вийшов до учасників акції проти засудження Сенцова

Акцію протесту проти незаконного утримування у Росії українських політв'язнів влаштували активісти під посольством РФ у Києві.

До амбасади прийшли близько сотні людей. Небайдужі громадяни принесли з собою плакати із закликами та вимогами звільнити Сенцова та інших політв'язнів. Колеги українського режисера впевнені, що необхідно шукати альтернативні шляхи, щоб він нарешті опинився на волі. Ніхто із російських дипломатів до учасників акції так і не вийшов.

"Власне, нічого дивного, на жаль. Всі цього чекали, і сам Олег це чекав. Ми й далі маємо шукати якихось шляхів для того, щоб їх звідти визволити", - заявив кінознавець Володимир Войтенко.

Нагадаємо, сьогодні, 25 серпня, у суді російського Ростова-на-Дону відбулося оголошення вироку режисеру Олегу Сенцову та активісту Олександру Кольченку за сфабрикованими обвинуваченнями у підготовці терористичного акту в Сімферополі. Засуджені до 20 та 10 років позбавлення волі Сенцов та Кольченко у залі суду заспівали гімн України. Президент Петро Порошенко заявив про несправедливість російського суду і пообіцяв, що "ті, хто організував судилище, самі опиняться на лаві підсудних".

Попередній матеріал
Дуже важливо організувати порядок в Одесі - Згуладзе
Наступний матеріал
Адвокати Сенцова оскаржать вирок у Верховному суді РФ
Теги:
Loading...