5 канал

Ніхто просто так Україні Крим не поверне - Сеїтаблаєв

Росія занадто багато доклала зусиль, аби переконати російський народ в тому, що Крим - це Росія. Тому так просто повернути анексований півострів Україні, ймовірно, не вийде.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив актор, телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв.

"Так багато вкладено сил для того, щоб переконати весь народ Російської Федерації, що Крим - це Росія і в Криму дуже багато такого, на чому базується поняття "Русский мир", тому так просто повернути (Крим до складу України- 5.ua) мабуть не вийде", - сказав він.

"Крим ми повинні повертати, ніхто нам його не принесе на блюдці і не скаже: "тримайте", як і не треба чекати, що хтось за нас побудує країну, в якій ми хочемо, щоби жили наші діти. Ніхто за нас цього не зробить. Якщо ми зараз не почнемо цього робити, якщо ми зараз не почнемо повноправну, повноцінну заміну в усіх інститутах влади на освічених, молодих, пасіонарних людей, ми так і будемо жити в пострадянському просторі", - додав актор.

Нагадаємо, за словами прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, анексія Криму і збройний конфлікт на Донбасі стали заохоченням для глобального тероризму.

Попередній матеріал
НАТО відреагував на терористичну атаку в Малі
Наступний матеріал
Парасюк зірвав брифінг у Генпрокуратурі, звинувативши відомство в оприлюдненні неправдивої інформації
Теги:
Loading...