5.ua

Навіть інтенсивним авіасполученням Росія не змогла вирішити транспортної проблеми Криму – екс-міністр

Росія не може компенсувати втрати від відсутності залізничного сполучення з Кримом навіть за допомогою авіасполучення.

Про це в ході програми "Погляд" на "5 каналі" заявив міністр курортів і туризму АР Крим (2010-2014) Радник Міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Лієв.

"Транспортна проблема була очевидна. В усі часи 70 % людей Крим приймав залізничним транспортом. Авіатранспорт, який Росія наразі організувала до Криму, компенсуючи збитки авіакомпаніям – зроблено дуже добре, авіасполучення там вельми інтенсивне. Але навіть такі зусилля не вирішують проблем пасажиропотоку. Це лише допомогло завантажити здравниці бюджетниками. Зараз тудипоїхати ті, кому путівки видали просто так. І це позначилося на туристичній індустрії", - каже Лієв.

Нагадаємо, 8 липня колишній міністр юстиції Литви і чинний мер міста Вільнюс Ремігіюс Шімашюс повідомив, що відхилив запрошення російського посла відвідати окупований Крим. "Радо прийму запрошення, коли воно прозвучить з боку українського посла", - зазначив Шімашюс.

В той же час, як ми повідомляли, російські літаки продовжують літати до Криму відразу від кількох авіакомпаній РФ. За це Україна оштрафувала російських авіаперевізників.

Повний текст інтерв'ю із Олександром Лієвим читайте завтра в рубриці ІНТЕРВ’Ю.

Попередній матеріал
Колишній кримський міністр розповів, чому на окупованому півострові знову провалився туристичний сезон
Наступний матеріал
Шокін обговорив з дипломатами можливість співпраці з ФБР США у розслідуваннях "справ Майдану" і злочинів режиму Януковича
Теги:
Loading...