5.ua

Настав час порушувати питання Криму на міжнародному рівні – Чорновіл

Сьогодні, коли Росія перебуває у складній економічній і зовнішньополітичній ситуації, Україні необхідно на міжнародному рівні порушувати питання Криму, але його не можна пов'язувати з питанням деокупації Донбасу.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат ІІІ-VІ скликань Тарас Чорновіл.

"Завдяки санкціям і обставинам, які від нас не залежать, ситуація в Росії погіршилась, Росія змушена рахуватись із зовнішнім тиском. У цій ситуації питання розв'язання ситуації на Донбасі, принаймні військової частини в 2016 році, погоджуюсь із Президентом, буде завершено. Воно спочатку перейде у заморожений конфлікт без гарячої стадії, потім перейде в політичну площину. І тепер настав час серйозно підіймати питання Криму", – зазначив Чорновіл.

"Крим всунути в Мінські домовленості фізично не вдасться. Коли зараз Росія в дуже поганій ситуації, тему Криму можна підіймати в окремому форматі, щоб Мінський не зірвати", – наголосив він.

Нагадаємо, за словами аналітика фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Марії Золкіної, під час прес-конференції Президент Петро Порошенко вперше заявив, що Україні потрібен новий формат переговорів щодо Криму.

Як повідомляв 5.ua, Порошенко заявив, що пріоритет 2016 року – повернення України на Донбас і створення механізму деокупації Криму.

Попередній матеріал
Бійці АТО повністю забезпечені індивідуальними медичними засобами - Міноборони
Наступний матеріал
Шведський фізик пропонує об'єднати теорію струн і петльову квантову гравітацію
Теги:
Loading...