er.ru

Наришкін передав погрози Путіна Турчинову на засіданні РНБО 28 лютого 2014 року - стенограма

  Під час засідання Ради національної безпеки та оборони України 28 лютого 2014 року спікер Держдуми РФ Сергій Наришкін по телефону погрожував тодішньому виконувачу обов'язків Президента України Олександру Турчинову жорсткими рішеннями щодо України

  Про це йдеться у стенограмі цього засідання щодо ситуації, яка склалася в державі наприкінці лютого – в березні 2014 року (питання анексії Автономної Республіки Крим). Як випливає зі стенограми, засідання РНБО було призупинене через дзвінок Наришкіна.

  "Наришкін мені передав погрози від Путіна. Вони не виключають, як він сказав, жорстких рішень щодо України за переслідування росіян та російськомовних", - сказав Турчинов.

  За підсумками телефонної розмови Турчинов заявив, що Росія, ймовірно, розглядає "прийняття рішення щодо введення військ не тільки до Криму". Він додав, що Наришкін "передав слова Путіна, що якщо загине хоч один росіянин, вони оголосять нас військовими злочинцями й будуть переслідувати по всьому світу".

  "Я відповів, що, розпочавши агресію проти України, вони вже стали злочинцями і будуть відповідати перед міжнародним судом", - сказав Турчинов.

  Нагадаємо, РНБО оприлюднила стенограму засідання під час анексії Криму.

  Попередній матеріал
  В Україні від грипу та ГРВІ померли 326 людей – СЕС
  Наступний матеріал
  У Мінську вдруге відбувся мітинг підприємців
  Теги:
  Loading...

  Секретар РНБО: В України недостатній рівень військово-технічної співпраці зі стратегічними партнерами

  Президент запровадив рішення РНБО про військово-технічну співпрацю з низкою країн

  Росія посилює військову присутність у Північному Криму - РНБО

  Яценюк вимагає від РНБО визначитись з Кримом