Twitter / @OgonWatch

МЗС України: Є інформація про катування ув'язнених у РФ українців Сенцова і Чернія

  Міністерство закордонних справ України заявляє про катування громадян України Олега Сенцова і Олексія Чернія, які перебувають в ув'язненні в РФ.

  "Викликають обурення факти порушення прав людини стосовно цих громадян України. Зокрема, є інформація про застосування до Олега Сенцова тортур співробітниками російських правоохоронних органів під час затримання у травні 2014 року на території АРК. Крім того, є відомості про застосування тортур і до Олексія Чернія", - заявила речниця МЗС України Мар'яна Беца на брифінгу в середу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

  У МЗС наголосили, що отримані від Чернія в результаті незаконних тортур свідчення використовуються для звинувачення в тероризмі Сенцова і Кольченка. Беца констатує, що це "повністю нівелює об'єктивність слідства".

  Нагадаємо, Євросоюз відрядить своїх представників для моніторингу судових процесів над Надією Савченко та Олегом Сенцовим. Йому та Олександру Кольченку закидають підпал офісу партії "Єдина Росія" в Сімферополі та підготовку низки терактів.

  Попередній матеріал
  Юрій Тандіт: Головна функція СБУ - стежити за тим, щоб ми зберегли свою державність та цілісність
  Наступний матеріал
  Колишній кримський міністр розповів, чому на окупованому півострові знову провалився туристичний сезон
  Теги:
  Loading...