YouTube / Вадим Дубовский

МЗС України протестує проти планів возити австралійських туристів до окупованого Криму

  Таку реакції викликав анонс австралійського туроператора про запуск нового туристичного маршруту до загарбаного півострова.

  Посольство України в Австралії та "Союз українців Австралії" висловили "рішучий протест" проти планів місцевого туроператора Gateway Travel запустити туристичні маршрути до окупованого російськими військами Криму. Відповідну заяву посол України в Австралії Микола Кулініч направив на адресу турфірми, повідомляє офіційний сайт посольства. "Подібні тури – порушення позиції міжнародного співтовариства, в тому числі Австралії, щодо українського суверенітету над Кримом", – наголошується у заяві.

  Тим часом, за даними "Радіо Свобода", керівником австралійської туристичної фірми Gateway Travel виявилась жінка на ім’я Антоніна Кислякова, яка уже дала коментар провладним російським ЗМІ про те, що "не справа посла втручатись у те, як ведеться бізнес в Австралії".

  Тим часом, Міністерство закордонних справ і торгівлі Австралії офіційно не радить громадянам цієї країни здійснювати поїздки до Криму.

  Попередній матеріал
  Україна розширює список санкційних товарів із РФ
  Наступний матеріал
  Жванію і Пашинського допитали в Антикорупційному бюро
  Теги:
  Loading...