5.ua

Міжнародний суд може зобов'язати Росію виплатити компенсацію за будівництво Керченського мосту, але хто примусить РФ це зробити? – експерт

Україна може отримати рішення міжнародного суду щодо компенсації Росією збитків через будівництва мосту через Керченську протоку, але навряд хтось візьме на себе зобов'язання із примусу РФ це зробити.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив юрист Андрій Клименко.  

"Отримати рішення міжнародного суду, який заборонить Росії певні дії або зобов’яже її компенсувати певні збитки з юридичної точки зору можливо. Але яким чином можливо виконати рішення суду про заборону Російській Федерації про будівництва мосту (через Керченську протоку – Ред.), якщо влада України не поширюється на цю територію? Чи допоможе якась інша країна виконати це рішення суду – теж велике питання, оскільки в цьому випадку ми говоримо про примус", - зазначив він. 

На думку Клименка, будь-який примус поєднується із насильством: "І будь-яка сторона, окрім України, яка буде вживати заходів до зобов’язання Росії, або вживати до неї насилля, стане стороною конфлікту. Чи готовий хтось на це?". 

Нагадаємо, у травні цього року в окупованому Криму розпочався підготовчий етап з будівництва Керченського мосту. 

Попередній матеріал
У Києві судитимуть колишніх співробітників ГПУ та ДФС, які виманили у підприємця більше 2 млн грн
Наступний матеріал
В Іспанії зросла смертність на фестивалях з биками: загинули семеро людей
Теги:
Loading...