radiosvoboda.org

Мінінформполітики почало розробляти стратегію публічної дипломатії кримських татар

  Презентація стратегії відбудеться навесні 2016 року

  Міністерство інформаційної політики України працює над створенням Стратегії інформаційної реінтеграції Криму, мета якої - підняти рівень обізнаності міжнародного співтовариства про становище кримських татар у Криму. Про це на прес-конференції у Києві сказала радник міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар, повідомляє "Укрінформ".

  "Документ, над яким ми працюємо, по суті, є комунікаційною стратегією з позиціонування кримських татар у світі і захисту їх прав", - розповіла Джеппар. За її словами, мета документа - підняти досить низький рівень обізнаності міжнародного співтовариства про історію, культуру і сучасне становище кримських татар у Криму.

  Джеппар також наголосила, робота над стратегією проводиться у чотирьох фокус-групах, куди входять іноземні дипломати, журналісти і кримськотатарські активісти і експерти. Їх зауваження і рекомендації ляжуть в основу майбутнього документа, який також називають стратегією публічної дипломатії кримських татар. Презентація стратегії відбудеться навесні цього року. Її буде рекомендовано Меджлісу кримськотатарського народу і організаціям, які працюють з кримською темою.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці грудня 2016 року Меджліс просив країни-учасниці ООН захистити права кримських татар в окупованому Криму. 

  Попередній матеріал
  Експерт: Ми мало наголошуємо на міжнародному рівні щодо "правової позиції" Росії
  Наступний матеріал
  Етапуванням українських політв'язнів у найгірші колонії РФ Путін показує, що він "карає" - експерт
  Теги:
  Loading...

  Кримські татари хочуть офіційного визнання 26 лютого Днем спротиву Криму російській окупації

  МЗС України вимагає від Росії припинити переслідувати кримських татар

  У Криму почалося судилище над кримськотатарськими активістами

  20 кримських татар зникли у Криму від початку окупації – Джемілєв

  "Лігу кримськотатарських жінок" хочуть виселити з офісу в Сімферополі

  Кримські татари скаржаться на Росію у ЄСПЛ