фото Крим.Реалії

Мінагропрод зайнявся пошуками державного майна та грошей, захоплених у Криму

  Міністерство аграрної політики та продовольства України створило робочу групу з питань управління підпорядкованими державними підприємствами, що розташовані на тимчасово окупованій території АРК.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу відомства, відповідний наказ підписав міністр Олексій Павленко. Головною метою робочої групи є опрацювання інформації щодо пошуку майна та грошових коштів, що належать захопленим державним компаніям. 

  За дорученням Павленка стосовно кожного аграрного державного підприємства, а також керівників, які очолювали їх у період анексії, мають бути підготовлені звернення до Генеральної прокуратури України, СБУ, МВС. Йдеться про підприємства зі сфери управління і міністерства та інших центральних органів виконавчої влади - Держлісагентства, Держрибагентства.

  "Кожен, хто доторкнувся до наших підприємств та будь-якого іншого майна під час анексії півострова, повинен чітко усвідомлювати наслідки порушення міжнародного та українського законодавства. І готуватися до відповідної реакції. Це стосується і фізичних, і юридичних осіб", - заявив міністр.

  У міністерстві зазначили, що налагодили системну та конструктивну співпрацю з апаратом прокурора АРК Василя Синчука. Вже підготовлені та спрямовані десятки запитів і сотні звернень до різних інстанцій щодо введення санкцій стосовно правопорушників.

  Нагадємо, раніше перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова заявила, що Україна вимагає від РФ близько 1 трлн грн за втрату підприємств у Криму. Ця сума уточнюватиметься. У списку позову фігурує близько 4 тис. підприємств, що втратили майно внаслідок анексії Криму.

  Попередній матеріал
  Скликання Воєнного кабінету означає, що українська влада готується до нового наступу російських окупаційних військ – Горбач
  Наступний матеріал
  На переговорах у Мінську має бути задіяна громадськість з Донбасу – офіцер "Айдару"
  Теги:
  Loading...