Наріман Джелял 5.ua

Меджліс прокоментував позов російської "прокурорки" Поклонської

  Окупаційна влада хоче заборонити діяльність Меджлісу

  У Меджлісі кримськотатарського народу вважають, що позовна заява так званого "прокурора" Криму про заборону діяльності представницького органу кримських татар містить багато юридичних невідповідностей. Про це йдеться в коментарі першого заступника Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла, розміщеному в Facebook

  "Юристи Меджлісу кримськотатарського народу вивчають позовну заяву прокурора Криму Наталії Поклонської про заборону діяльності Меджлісу на території Російської Федерації", - повідомив Джелял. За його словами, в позові "про заборону діяльності Меджлісу багато юридичних невідповідностей", перша з яких - визначення Меджлісу кримськотатарського народу як громадського об'єднання.

  "Поклонська вручила нам копію заяви прокуратури Криму до Верховного суду Республіки Крим про заборону діяльності громадського об'єднання на підставі Федерального закону про екстремістську діяльність. Йдеться про Меджліс кримськотатарського народу, і я хочу підкреслити, що це вже перша помилка, тому що Меджліс не є громадським об'єднанням, а є представницьким органом кримськотатарського народу", - прокоментував Джелял.

  Як повідомля 5.ua, так званий прокурор Криму Наталя Поклонська вручила першому заступникові Меджлісу кримськотатарського народу копію заяви "прокуратури" Криму до "Верховного суду Республіки Крим". Такі дії "прокурор" пояснила "численними зверненнями від кримськотатарського населення з проханням визнати протиправною і провокаційною діяльність цієї організації".

  Попередній матеріал
  Вчора на Донбасі загинуло троє українських військових – Мотузяник
  Наступний матеріал
  Відзавтра КПП "Мар'їнка" тимчасово закриють через обстріли з боку терористів
  Теги:
  Loading...

  Псевдопрокурор Поклонська заборонила пресі вживати слово "Меджліс"

  Глава Меджлісу Рефат Чубаров закликав країни Балтії і Білорусі підтримати блокаду Росії

  Окупанти готують в Криму теракти, у яких звинуватять Україну та Меджліс – Барієв

  Меджліс просить країни-учасниці ООН захистити права кримських татар в окупованому Криму