ГПУ 5.ua

Матіос підписав повідомлення про підозру 50 кримським суддям-зрадникам - ГПУ

  Робота зі збору доказів триває

  Головний військовий прокурор Анатолій Матіос підписав повідомлення про підозру ще 50 суддям АР Крим та міста Севастополя, повідомляє прес-служба Генпрокуратури. 

  "Управлінням з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України розслідується злочин, передбачений ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада), вчинений суддями АР Крим та міста Севастополя", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що у травні 2015 року на підставі зібраних доказів головний військовий прокурор Анатолій Матіос підписав повідомлення про підозру у вчиненні державної зради 276 суддям. 29 січня він підписав повідомлення про підозру ще 50 суддям АР Крим та міста Севастополя, які зрадили народові України. З 16 березня 2014 року і дотепер вони сприяють становленню окупаційної влади та недопущенню контролю української влади на півострові та "здійснюють правосуддя від імені Російської Федерації за російським матеріальним та процесуальним правом як судді незаконно створених на тимчасово окупованій території України судових органів".

  Як повідомляють у ГПУ, робота зі збору доказів триває. При цьому відзначається, що основна доказова база, яка свідчить про вчинення державної зради суддями, знаходиться на тимчасово окупованій території півострова Крим (рішення, вироки, постанови суддів та інші документи). Ця обставина значно ускладнює розслідування.

  Список кримських суддів-зрадників, які отримали підозру, оприлюднений на сайті Генпрокуратури України.

  Нагадаємо, ГПУ вимагатиме відсторонення одіозного судді Вовка.

  Попередній матеріал
  У Польщі ліквідували таємні документи про Смоленську катастрофу - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом дій поліцейських під час стрілянини
  Теги:
  Loading...

  Більше половини членів Вищої ради правосуддя обиратимуться самими ж служителями Феміди

  Рада попередньо ухвалила зміни до Конституції в частині правосуддя

  Князевич: Переатестація суддів розпочнеться за два тижні

  Порошенко звільнив 86 суддів за порушення присяги

  Справи Євромайдану: ВРЮ вирішила скасувати звільнення кількох суддів

  5 канал - трансляція наживо