facebook / Сергій Костинський

Кримськотатарський канал АТR після тривалої паузи відновив мовлення з Києва

  Кримськотатарський телеканал АТR ввечері в середу, 17 червня, після більше 2,5 місяців зупинки відновив своє мовлення з Києва.

  Про це розповів на прес-конференції в четвер у Києві народний депутат фракції Партії "Блок Петра Порошенка", глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, повідомляє прес-служба БПП. Як зазначили у прес-службі, глава Меджлісу назвав символічним, що відновлення мовлення ATR сталося в Рамадан.

  "Для нас це дуже важлива подія. Коли ми повернулися на нашу землю після тривалого вигнання і побачили, в якому стані мова, культура, релігія, то постало питання - що робити? Саме тоді й виникла ідея створення кримськотатарського телеканалу", - сказав Чубаров.

  Він також додав, що кримськотатарський телеканал АТR - це не просто канал комунікації, це просвітницька, культурологічна та інформаційна кримськотатарська майданчик, де люди спілкувалися, виховувалися і відновлювалися. "АТR став не тільки духовним, мовним рупором кримських татар, він став віртуальним центром, навколо якого всі ми збиралися", - зазначив Чубаров.

  За словами глави Меджлісу, телеканал відновив своє мовлення через супутник з Києва.

  Попередній матеріал
  Росія проводить військові навчання впритул до українського кордону
  Наступний матеріал
  РФ відмовляється платити по справі ЮКОСу, попри арешти майна в Бельгії і Франції
  Теги:
  Loading...