Ольга Скрипник 5.ua

Кримського активіста майже три години протримали на пункті пропуску Чонгар

Російська спецслужба допитувала трьох представників Українського культурного центру в Криму

У понеділок, 29 лютого, російські спецслужби затримали на адміністративному кордоні з окупованим Кримом у пункті пропуску Чонгар трьох активістів Українського культурного центру в Криму. Зокрема, майже три години протримали кримського активіста Михайла Батрака. Окрім нього, російська спецслужба допитувала також Галину Балабан та Ірину Данилович. Усі троє вирушали із Києва до Сімферополя Києва. Жінок відпустили раніше.

"Вони всі мають відношення до Українського культурного центру. Така практика часто застосовується на російському кордоні. Михайлові вони задавали питання щодо того, яка мета поїздки до Києва, що він робив. Де він був, з ким спілкувався, на які заходи ходив. Також перевіряли його телефон. Зрозуміло, що усі ці дії незаконні. Нема ні протоколу ні підстав, але нажаль, така практика є. Найдовше тримали Михайла", розповіла "5 каналу" керівник кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

Нагадаємо, в другу річницю окупації Криму українці в Європі влаштували акції протесту, мирною ходою пройшлися, зокрема, у Іспанії, Франції та Італії.

Попередній матеріал
Студентам столичного вишу видали перепустки з картою України без Криму
Наступний матеріал
СБУ схопила на хабарі столичного чиновника
Теги:
Loading...

У Львові влаштували перформанс "Крим" до другої річниці російської окупації півострова

3 березня так званий "Верховний Суд республіки Крим" розгляне позов про заборону Меджлісу

Кримськотатарські захисники України записали привітання Джамалі

Українська держава не оплачує мовлення в окупованому Криму – Муждабаєв