фото vidomosti-ua.com

Кримчани з російським паспортом не зможуть забрати вклади в українських банках

  Мешканці Криму, які отримали паспорт країни-окупанта, не зможуть забрати вклади в українських неплатоспроможних банках.

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб видав наказ №261 від 18 серпня 2015 року щодо порядку здійснення виплат вкладникам, які проживають на тимчасово окупованій території. Про таке рішення повідомили на сайті відомства.

  Відповідно до наказу, щоб отримати кошти в установах банку, які здійснюють виплати, вкладникам необхідно надати, серед іншого, особисту декларацію про відсутність громадянства держави-окупанта. Таким чином, для повернення вкладів із неплатоспроможних банків кримчани повинні надати паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер і згадану вище декларацію.

  У свою чергу, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб зобов’язується забезпечити виплати грошей у межах гарантованої суми вкладникам неплатоспроможних банків, які проживають на території АР Крим та в місті Севастополь.

  Нагадаємо, самопроголошений "парламент" анексованого Криму на засіданні 9 жовтня призначив так званим "главою Республіки Крим" Сергія Аксьонова, який з квітня працював на цій посаді як "тимчасово виконуючий обов'язки" і одночасно очолював кримський "уряд".

  Аксьонов дозволив кримчанам не повертати кредити, взяті в українських банках і пообіцяв виплатити гроші за вкладами в українських банках, не покритих Фондом гарантування вкладників. 

  Попередній матеріал
  З початку проведення АТО сапери знешкодили 17 тис. 620 вибухівок - Міноборони
  Наступний матеріал
  Міноборони показало світлини з репетиції Маршу Незалежності
  Теги:
  Loading...