Фото із відкритих джерел

Кримчан змусять повідомляти про українське громадянство

  З 1 січня 2016 року мешканці Криму повинні будуть повідомляти в територіальні органи Федеральної міграційної служби про наявність у них другого громадянства.

  Про це в рамках регіональної наради з начальниками територіальних органів ФМС Південного та Кримського федеральних округів в Ялті повідомила начальник управління з питань громадянства та посвідок на проживання Валентина Казакова, передають "Новости Крыма".

  "З 1 січня 2016 року жителі Криму повинні повідомити в органи ФМС про наявність у них другого громадянства, а також посвідки на проживання в іншій державі", - повідомила вона.

  За словами Казакової, кримчани, які не вийшли з громадянства України, повинні також повідомити про це в ФМС. "Перелік документів мінімальний. Ніяких нотаріально завірених копій робити не потрібно. Достатньо ксерокопії документа, що підтверджує громадянство іншої країни", - сказала вона.

  Зазначається, що з 1 січня 2016 року на ці процедури кримчани матимуть 60 днів. Подати інформацію в органи ФМС вони зможуть шляхом особистої подачі заяви або письмового повідомлення поштою. При цьому начальник управління уточнила, що якщо жителі Криму не повідомлять ФМС про наявність другого громадянства, то, згідно з російським законодавством, їм загрожує адміністративна відповідальність.

  Як повідомляв 5.ua, на Крим поширюватиметься дія російського законопроекту, згідно з яким штрафуватимуть публічні Wi-Fi мережі без ідентифікації особи.

  Попередній матеріал
  Введення санкцій дозволить уряду активніше вести переговори із Заходом щодо одержання додаткових кредитів – експерт
  Наступний матеріал
  Мосійчук заявив про намір голодувати, якщо суд не відпустить його під заставу
  Теги:
  Loading...