Twitter / Фото из Ялты

"Крим не наш – він мій": у Ялті поглумилися над графіті з Путіним

  В окупованій Ялті невідомі ентузіасти додали низку суттєвих деталей до пропагандистського графіті із зображенням президента Російської Федерації Володимира Путіна.

  Фото результатів їхньої праці оприлюднене у Twitter "Фото из Ялты". "Всюдисущий Вовка прямо підняв з ранку настрій", – прокоментували фото публікатори.

  На пропагандистському графіті, де зображений президент РФ Володимир Путін, що дивиться удалину на тлі "Ластівчиного гнізда" та напису "#Наш", дописали: "Ціни ростуть, многоходовочка" та "Крим не наш – він мій". Також чільнику країни-агресора домалювали вуса, як у Адольфа Гітлера, і свастику на носі.

  Як повідомляє низка ЗМІ, зараз в окупованому Росією Криму приїжджі прихильники Путіна масово замальовують фасади будівель графіті з обличчям президента РФ Володимира Путіна. Малюнки стандартні – Путіна на них намагаються зобразити якомога епічнішим, та додають напис "#Наш".

  Нагадаємо, нещодавно у Керчі на День міста зіпсували черговий білборд із зображенням Путіна – його облили чорною фарбою.

  Попередній матеріал
  СБУ впіймала на хабарі депутата Чернігівської міської ради
  Наступний матеріал
  Після року служби додому повернулися бійці 28-ї окремої механізованої бригади
  Loading...