Фото з сайту amnesty.org.ua

Кремль вирішив ліквідувати залишки автономії окупованого Криму - ЗМІ

  Офіційні російські ЗМІ оголосили про ліквідацію міністерства Криму і Кримського федерального округу.

  Низка російських ЗМІ повідомили про заплановану ліквідацію "міністерства РФ у справах Криму", "повноважне представництво президента РФ" на цій території, а також про скасування т. зв. "Кримського федерального округу". При цьому сам півострів перепідпорядкують Південному федеральному округу. За даними офіційних російських інформагенцій, "указ про ліквідацію Мінкриму готовий" і "знаходиться на підписі у президента". У Кремлі вважають, що відомство створювалося "на важкий перехідний період, а тепер Крим став частиною країни". У самому міністерстві інформацію про майбутню ліквідацію відомства коментувати не стали.

  Тим часом, речник Путіна Дмитро Пєсков не спростував і не підтвердив цієї інформації, передає "Інтерфакс-Україна". "У разі, якщо відповідний указ буде підписаний главою держави, ми повідомимо, як ми це робимо завжди. Заздалегідь підписання будь-яких указів ми не анонсуємо", – заявив він.

  Нагадаємо, останнім часом російські спецслужби здійснили серію арештів вищих чиновників окупаційної влади Криму. Ті відреагували створенням "Спецкомісії із захисту прав чиновників", яка має захистити їх від "невиправданих кримінальних справ".

  Попередній матеріал
  Міністерству внутрішніх справ підпорядкують прикордонників і рятувальників
  Наступний матеріал
  На Тайвані готуються до потужного тайфуну "Чан-хом"
  Теги:
  Loading...