5.ua

Колишній кримський міністр розповів, чому на окупованому півострові знову провалився туристичний сезон

Провал туристичного сезону в окупованому Криму має два головні чинники.

Про це в ході програми "Погляд" на "5 каналі" заявив міністр курортів і туризму АР Крим (2010-2014), радник Міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Лієв.

"Висновки щодо туристичного сезону в Криму 2015 року вже можна підбивати. Проблем для туристів в окупованому Криму дві. По-перше, це безпека. Проблема безпеки дає відповідь на те, хто поїде в Крим. 67 % туристів у Криму у до-окупаційний період – це були жителі України. От вони зараз не їдуть. Туристи з країн ЄС теж не поїхали. Не поїхали білоруси, не поїхали молдовани. Крим міг цього року розраховувати лише на 1 млн людей", - каже радник міністра.

За його словами, інша складність – це транспорт.

"Інша проблема – це транспорт. Туди дуже важко доїхати. На перешийку доведеться стояти в черзі, йти пішки, під дулами автоматів. Ситуація дуже некомфортна", - твердить Лієв.

Нагадаємо, 8 липня колишній міністр юстиції Литви і чинний мер міста Вільнюс Ремігіюс Шімашюс повідомив, що відхилив запрошення російського посла відвідати окупований Крим. "Радо прийму запрошення, коли воно прозвучить з боку українського посла", - зазначив Шімашюс.

Повний текст інтерв'ю із Олександром Лієвим читайте завтра в рубриці ІНТЕРВ’Ю.

Попередній матеріал
МЗС України: Є інформація про катування ув'язнених у РФ українців Сенцова і Чернія
Наступний матеріал
Навіть інтенсивним авіасполученням Росія не змогла вирішити транспортної проблеми Криму – екс-міністр
Теги:
Loading...