dpsu.gov.ua

Із Криму за хабар намагаються потрапити на материкову Україну

  Учора прикордонники Херсонського загону, які служать на адміністративному кордні з тимчасово окупованою територією АР Крим, зафіксували дві спроби дачі неправомірної вигоди громадянами України - 50 доларів за пропуск.

  Про це сьогодні повідомила Держприкордонслужба України.

  Троє громадян України у контрольному пункті в'їзду/виїзду "Чаплинка" за хабар намагалися домовитися з прикордонниками щодо безперешкодного їх пропуску на материкову частину України. Водій запропонував 50 доларів США, щоб прикордонники прийняли неправомірне рішення щодо їх пропуску. А через декілька годин у цьому ж контрольному пункті за 50 доларів США намагалась вирішити питання інша громадянка України, яка приїхала легковим автомобілем. Доручення на право керування транспортного засобу вона не мала, тому і намагалася вирішити питання безперешкодного пропуску, запропонувавши прикордонникам неправомірну вигоду.

  Окрім цього, за інформацією відомства, відмову від пропозиції у здійсненні протиправної діяльності зафіксували у Мукачівському прикордонному загоні. Громадянин України намагався втягнути у протиправну діяльність прикордонника відділу "Вилок". Військовослужбовець на пропозицію не погодився. По даному факту поінформовано компетентні органи.

  Як повідомляв 5.ua, 20 вересня 2015 року кримські татари перекрили дорогу до окупованого Криму, а у Чонгар приїхав Мустафа Джемілєв. 

  Попередній матеріал
  У Львові обвалилася стіна будівлі
  Наступний матеріал
  У Станиці Луганській до 10 жовтня відкриють піший пункт пропуску на окуповану територію - Тука
  Теги:
  Loading...