5.ua

Гройсман зажадав пояснень від Сенату Франції щодо візиту їхніх депутатів у Крим

  Французька парламентська делегація прилітає в окупований Крим без узгодження з Україною вже завтра.

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман направив листа до парламенту Франції через візит парламентарів до анексованого Криму, повідомляє прес-служба ВР.

  "Організоване у такий спосіб та без згоди української сторони перебування французьких парламентаріїв в Криму суперечить українському національному законодавству", - йдеться у листі до голови Сенату Французької Республіки Жерара Ларше і голови Національних Зборів Французької Республіки Клода Бартолона.

  Водночас Гройсман висловив сподівання, що цей візит жодним чином не відображає офіційну позицію Парламенту Франції і не був підтриманий та погоджений його керівництвом.

  "Сподіваючись на подальший розвиток дружньої, довірливої та взаємовигідної українсько-французької міжпарламентської взаємодії, хотілося б почути ваші думки з приводу цієї події, за допомогою якої окремі політики намагаються поставити під сумнів територіальну цілісність нашої держави", - йдеться у листі.

  На візит французів відреагував також директор Департаменту політики і комунікацій МЗС України Олексій Макеєв.

  "Поїздка французьких депутатів до АРК – безвідповідальний крок, неповага до законів України та політики Франції/ЄС щодо невизнання незаконної окупації АРК", - написав Макеєв у своєму Twitter. За його словами, такі кроки матимуть наслідки. Згодом Макеєв також повідомив, що МЗС Франції засудив візит французьких парламентарів до окупованого Криму.

  Попередній матеріал
  "Укроборонпром" призначив керівників заводів у Києві, Харкові та Житомирі
  Наступний матеріал
  Попередній керівник "Укрнафти" теж був іноземцем, але діяв в інтересах Коломойського – Лещенко
  Теги:
  Loading...