ukr-info.in.ua

Голова Меджлісу кримськотатарського народу закликає вимкнути Криму світло на 2-3 дні

  Народний депутат України Рефат Чубаров вважає, що українська держава у відповідь на нову хвилю порушень прав людини у Криму повинна відключити електроенергію на 2-3 дні і вийти з пропозицією в міжнародні організації про введення ембарго щодо Криму.

  Про це Рефат Чубаров заявив у сьогодні, 3 листопада, на прес-конференції в Києві, повідомляє "Укрінформ".

  Чубаров наголосив: "Ми вимагаємо від уряду в найближчий тиждень у порядку проведення експерименту із захисту прав людини у Криму ввести відключення електроенергії на 2-3 дні і, по-друге, ми закликаємо уряд якнайшвидше вийти з пропозицією в міжнародні інституції, і насамперед, в ООН про введення ембарго щодо Криму". Адже за словами політика, "ембарго є ефективним тоді, коли воно вводиться щодо якоїсь території рішенням ООН і стає обов'язковим для всіх країн".

  Необхідність введення ембарго щодо Криму голова Меджлісу кримськотатарського народу аргументує тим, що "деякі країни уникають виконання резолюції Генеральної асамблеї ООН, згідно з якою держави повинні діяти так, щоб не ставити під сумнів статус Криму як окупованої території".

  Як повідомляв 5.ua, 2 листопада 2015 року в Криму пройшли масові обшуки на телеканалі АТR, а також у будинках журналістки ATR Лілі Буджурової і родичів Ленура Іслямова, організатора громадянської блокади Криму і гендиректора кримськотатарського каналу.
  Попередній матеріал
  "Батьківщина": Відмова голосувати у ВР до прийняття "тарифних" законів - це "остання можливість донести свою позицію"
  Наступний матеріал
  Пілоти російського А321 до останньої миті не підозрювали про негаразди з літаком
  Теги:
  Loading...