крим 5.ua

Генпрокуратура РФ заблокувала сайт організації, яка радила росіянам питати дозволу в України на в'їзд у Крим

  "Роскомнагляд" учора на вимогу Генеральної прокуратури РФ заблокував сайт російської громадської організації, яка радила російським туристам питати дозволу в української влади на відвідання окупованого півострова.

  Про це інформує "Радіо Свобода" із посиланням на російські інформаційні агенції.

  За повідомленням речника Федеральної служби нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій ("Роскомнагляд") Вадима Ампелонського, на вимогу Генеральної прокуратури на території Росії сайт заблокований.

  У понеділок, 22 червня, Генеральна прокуратура Росії заявила, що вимагає порушити кримінальну справу щодо російського Товариства захисту прав споживачів "Громадський контроль". У діях організації російська державна структура вбачає "публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії". Крім того, відомство вимагало заблокувати доступ до сайту "Громадського контролю".

  Нагадаємо, Товариство захисту прав споживачів Росії розробило Пам'ятку для російських туристів, які прямують на відпочинок до Криму. Відпочивальників застерегли, що відповідно до Закону України Крим і місто Севастополь є окупованою територією і за порушення в'їзду та виїзду звідти, туристи можуть понести кримінальну відповідальність, аж до тюремного терміну.

  Попередній матеріал
  Відсьогодні охочі отримати Шенгенську візу українці здаватимуть відбитки пальців
  Наступний матеріал
  Ракета з українським двигуном успішно вивела на орбіту європейський супутник
  Теги:
  Loading...