Фото gazeta.ru

ФСБ зізналась у викраденні трьох українських десантників на Чонгарі

  У Росії заявляють, що беззбройних українських бійців начебто затримали вже в окупованому Криму, який начебто належить РФ.

  Про сьогодні, 7 вересня, повідомляє агенція "Укрінформ" з посиланням на офіційну заяву ФСБ Росії, поширену кремлівськими ЗМІ. Окупанти заявили про те, що бойовики "прикордонного управління ФСБ Росії" затримали в Криму трьох військовослужбовців 79-ї бригади Збройних сил України. "Вони підозрюються в незаконному перетині державного кордону РФ (йдеться про адміністративну межу окупованого путінськими військами Криму – Ред.). Під час затримання українські військовослужбовці не мали при собі документів", – оголосила спецслужба окупантів.

  Також у ФСБ розповіли, що бійці самі перейшли на окуповану територію начебто задля того, щоб "поспілкуватись з російськими морськими піхотинцями". На додачу до всього, у спецслужбі агресора цинічно заявили про "безглуздість знаходження українських армійських підрозділів на кордоні з Кримом, і відсутність порядку на українському кордоні".

  Викрадених українських десантників окупанти вирішили притягнути "до адміністративної відповідальності за порушення режиму державного кордону Російської Федерації і передати затриманих прикордонним органам України".

  Нагадаємо, в ніч на 5 вересня на межі з Кримом зникли троє українських бійців. За даними Генштабу, в районі, куди вони пішли, помічено проїзд УАЗу і "Уралу" з боку Криму, що дало підстави говорити про можливість незаконного затримання десантників окупантами.

  Попередній матеріал
  Фесенко: Лад у коаліції буде, але "це шлюб без любові"
  Наступний матеріал
  Семерак: "Не варто змішувати долю виконання Мінських угод з долею побудови моделі держави в Україні"
  Теги:
  Loading...