www.facebook.com/MySimf

Енергоміст із РФ до Криму будує "кредитний шахрай" - ЗМІ

  Уряд Росії оцінив вартість будівництва моста через Керченську протоку у $6,28 млрд

  Глава "Ленэлектромонтажа" Олександр Мураткін, що виступає підрядником будівництва енергомоста з Кубані до Криму, може стати фігурантом кримінальної справи про велике кредитне шахрайство, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на російське видання.

  На вимогу прокуратури Москви поліція проводить дослідчу перевірку обставин отримання кредиту в "Промсвязьбанке" групою компаній "Сетьстройсервис", що належала Мураткіну.

  "Сетьстройсерви" ще восени 2013 року звернулася до "Промсвязьбанка" за кредитною лінією на будівництво гідроелектростанції на річці Мтквари в Грузії та високовольтної ЛЕП від ТЕЦ-2 у Володимирській області.

  Із жовтня 2013 року по червень 2014 року, інформує видання, "Промсвязьбанк", що отримав в якості забезпечення частки Олександра Мураткіна в його компаніях, перерахував "Сетьстройсервису" 1,427 млрд рублів. Пізніше з'ясувалося, що замовлення на будівництво ЛЕП у Володимирській області компанія отримала, проте в ході реалізації проекту його кошторис значно виріс, що не влаштувало замовника. Було оголошено новий конкурс, який "Сетьстройсервис" програла.

  З ТОВ "Мтквари ГЭС" Мураткин навіть не став укладати договір на виконання робіт, а отримані на закупівлю устаткування кошти переказав у компанію "Нефтепромэкология", що належить його приятелю Андрію Денисюку. Потім Мураткін продав Денисюку всю групу компаній "Сетьстройсервис", яка на той момент заборгувала банку трохи більше 966 млн рублів. Кредит так і не повернули, а "Сетьстройсервис" оголосила про банкрутство.

  За інформацією видання, юристи банку угледіли в діях Мураткіна і Денисюка ознаки шахрайства і подали відповідну заяву в УВС Центрального адміністративного округу (ЦАО) Москви. Мураткін підозри у шахрайстві з кредитом категорично відкидає.

  У схожій ситуації опинився і Газпромбанк, що надав "Сетьстройсервису" кредити приблизно в той же час і під ті ж самі проекти, що і "Промсвязьбанк". УВС Південно-Західного адміністративного округу Москви порушило з цього приводу кримінальну справу про "шахрайство в особливо великому розмірі".

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці січня 2016 року в Криму тривали енерговтрати через зміну схеми подачі електрики з Росії по енергомосту.

  Попередній матеріал
  Посол Канади Роман Ващук: Люди вже зрозуміли, що нема чого Європі боятися українців
  Наступний матеріал
  Фрагмент відео з допиту Абромавичуса можуть оприлюднити
  Теги:
  Loading...

  Путін планує завершити будівництво Керченського мосту в анексований Крим до 2018 року

  Міжнародний суд може зобов'язати Росію виплатити компенсацію за будівництво Керченського мосту, але хто примусить РФ це зробити? – експерт

  В окупованому Криму розпочався підготовчий етап з будівництва Керченського мосту

  Міст через Керченську протоку будуватиме товариш Путіна

  Міст через Керченську протоку обійдеться Росії у $6,28 млрд

  5 канал - трансляція наживо